Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother MFC-J625DW nie drukuje, nie skanuje, nic nie robi

Ciastex44 02 Sie 2015 19:19 1014 3
  • #1 02 Sie 2015 19:19
    Ciastex44
    Poziom 6  

Drukarka jak w temacie. Nie drukuje, nie skanuje, nic nie robi. W "Urządzenia i drukarki" widniała w sekcji "Inne urządzenia" jako urządzenie z problemem (żółty wykrzyknik). Windowsowe narzędzie do rozwiązywania problemów wywala "niespodziewany błąd". W menedżerze urządzeń widniała jako bez sterownika (żółty wykrzyknik). Próbowałem zainstalować każdym sposobem - przez menedżera, pakietem sterowników ze strony producenta (używałem także jego pakietu dezinstalacyjnego do sterowników), a także usuwałem sterowniki i uruchamiałem ponownie komputer, żeby wykrył zmiany sprzętu. Dało to tyle, że pakiet producenta staje w miejscu "Podłącz to tutaj, tamto tam, włącz urządzenie i czekaj na kontynuację". Kontynuacja nie następuje, jednak Windows uruchamia swoje narzędzie do instalacji sterowników i wywala niepowodzenie "nie znaleziono sterownika". Nie ma jej teraz w ogóle w menedżerze urządzeń ani w "Urządzenia i drukarki". Płyty do drukarki nie mam. Drukarka ma działać w połączeniu lokalnym na USB bezpośrednio do komputera stacjonarnego. Mam Windows 7 32-bit. Pytać jeśli o czymś zapomniałem.

0 3
  • #2 02 Sie 2015 19:35
    Piasek80
    Poziom 29  

Podmień kabel USB łączący urządzenie z kompem.

0
  • #3 02 Sie 2015 19:48
    Ciastex44
    Poziom 6  

Zamiana kabla nic nie zmienia, instalacja lokalnie dalej przebiega tak samo

0
  • #4 03 Sie 2015 07:49
    Piasek80
    Poziom 29  

W takim razie spróbuj ją zainstalować na innym kompie. Jeżeli przejdzie bez problemu prawdopodobnie masz jakiegoś vira albo błąd krytyczny w plikach systemowych Windows`a.

0