Mam w domu 3 urządzenia na których jest zainstalowana ta drukarka. Wszystkie są w tej samej sieci i działają po WI-FI. Drukarka również.
PC na Win 10 - drukuje, skanuje z programu i skanuje z przycisku na drukarce. Ogólnie wszystko bez problemu.
Laptop na Win 10 - drukuje, skanuje z programu ale z przycisku na drukarce nie łączy się i nie skanuje. Przez dłuższą chwilę pokazuje "połączony z PC" a potem wraca do menu głównego.
Serwer domowy na Win 7 (Dell Wyse) - jak wyżej.
Sprawdzałem port, adres IP. Przełączałem na działanie po IP i po nazwie urządzenia, ale nic to nie zmienia. Serwer ma najnowsze sterowniki, bo wcześniej urządzenie tam nie było zainstalowane. Testowałem z włączonym i wyłączonym firewallem. Ma ktoś jakiś pomysł?
Aha, nie wiem czemu, ale na PC, gdzie wszystko działa drukarka jest zainstalowana podwójnie (+sieciowe z serwera, ale już wcześniej nie działało to skanowanie)
PC na Win 10 - drukuje, skanuje z programu i skanuje z przycisku na drukarce. Ogólnie wszystko bez problemu.
Laptop na Win 10 - drukuje, skanuje z programu ale z przycisku na drukarce nie łączy się i nie skanuje. Przez dłuższą chwilę pokazuje "połączony z PC" a potem wraca do menu głównego.
Serwer domowy na Win 7 (Dell Wyse) - jak wyżej.
Sprawdzałem port, adres IP. Przełączałem na działanie po IP i po nazwie urządzenia, ale nic to nie zmienia. Serwer ma najnowsze sterowniki, bo wcześniej urządzenie tam nie było zainstalowane. Testowałem z włączonym i wyłączonym firewallem. Ma ktoś jakiś pomysł?
Aha, nie wiem czemu, ale na PC, gdzie wszystko działa drukarka jest zainstalowana podwójnie (+sieciowe z serwera, ale już wcześniej nie działało to skanowanie)