Witam kupilem taki piec gazowy oraz sterownik calormatic 350. Wszystko fajnie tylko nie wiem jak grzac w zimie, stary junkers ustawialem na "1" i bral mi wraz z cwu ok 450-500zl zima. Teraz mam kominek w salonie do dogrzewania i chcialbym grzac vaillantem ekonomicznie i nie wychodzic powyzj 500zl msc.
Byl u mnie ten co montowal ale polowe zapomnialem jak to ustawic...
Pamietam ze na piecu kazal centralne ustawic pokretlo prawie na maks a ma regulatorze ustawic temp wedlug uznan, tylko nie wiem jak to ustawic? Dzien 20c a noc 18c jest teraz ustawione ? Co doradzacie dom ocieplony stary kwadrat ok 100m2
Byl u mnie ten co montowal ale polowe zapomnialem jak to ustawic...
Pamietam ze na piecu kazal centralne ustawic pokretlo prawie na maks a ma regulatorze ustawic temp wedlug uznan, tylko nie wiem jak to ustawic? Dzien 20c a noc 18c jest teraz ustawione ? Co doradzacie dom ocieplony stary kwadrat ok 100m2