Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica PA4560A411-tańczy w czasie wirowania

Jackko 07 Jun 2005 20:59 14446 14
    Jackko
    Level 11  
    Moja pralka w czasie wirowania urządza sobie taniec ( ma 3 lata). Poradzono mi wymianę amortyzatorów ,czy ktoś mi doradzi jak to zrobić?Z góry dzięki za radę.
    User removed account
    Level 1  
    rangi
    Level 17  
    Zrób dokładnie tak jak powiedział kolega skryn, amortyzatory bardzo rzadko siadają w tych modelach, sprawdz jeszcze czy nie ma luzu na łożyskach. Pozdrawiam.
    kwiatekj
    Level 14  
    Nie napisałeś jaki to styl tańca czy towarzyski czy sportowy jeśli towarzyski to zamiast wywalać kupę szmalu na te amortyzatory ,fartuchy itp. To radżę sprawdzić podstawowe rzeczy , a mianowicie czy podłoga nie jest zaoliwiona lub polana jakimś genialnym płynem do mycia podłóg ,przemyć stópki acetonem ,wypoziomować i skontrować ,sprawdzić filtr jeśli takowy jest, a jak nie to odstojnik wąż odpływowy itp. jeśli to nie pomoże , to wyślij zgłoszenie do tvn są eliminację do programu taniec z gwiazdami amica to jest naprawdę wielka gwiazda polskiej sceny AGD .Pozdrawiam serdecznie
    rangi
    Level 17  
    Zrób dokładnie jak napisał kolega skryn a nie bedziesz musiał brać udziału w zadnych eliminacjach do tańca towarzyskiego. Pozdrawiam.
    argrabi
    Level 2  
    skryn wrote:
    Wymienić fartuch, wziernik (jak starego typu), stopki, sprężynkę stabilizującą wanny. Powinno pomóc.
    A kto poradził wymianę amortyzatorów?

Mam ten sam problem, jak kolega Jaccko.. I ten tzw zestaw przesuwajacy pojawia sie przy tego typu problemach jako antidotum.. Dlatego proszę o garść szczegółów, jaki to zestaw, jakie parametry itp., ktore mógłbym podać w sklepie... Z góry dzięki.
    Artur
    krzysiekl
    Level 22  
    Zestaw jest w pudełku kompletny więc wystarczy zamówić.W sklepie wystarczy powiedzieć że kacerz taki komplet do pralki Amica serii PA .
    80arturr
    Level 18  
    Najlepiej sprawdzić najpierw w karcie gwarancyjnej datę produkcji pralki żeby się nie okazało że pralka już jest wyposażona w okno,stopki i sprężyne nowego typu ewentualnie można zrobić zdjęcie drzwiczek pralki i go tu zamieścić to się okaże co ten egzemplarz ma. Tak tak bo jeśli pralka ma 3 lata i zakładamy że nie stała przedtem 3 na magazynie to bedzie już to miała wszystko wtedy trzeba szukać przyczyny w czym innym. Ale na końcu w amortyzatorach oczywiscie. To Amica ma dobre hehehe.
    argrabi
    Level 2  
    Zgodnie z sugestia załączam fotke drzwiczek.. Mam nadzieję, ze to ostatecznie rozwiązę problem - amorki, czy zestawik...
    PS. Przy okazji - jaki jest orientacyjny koszt takiego zestawiku??

Pralka Amica PA4560A411-tańczy w czasie wirowania

Moderated By skryn:

Proszę przeczytać instrukcję ...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

80arturr
    Level 18  
    no i masz pewność teraz że możesz zamówić zestaw na przesuwanie koszt ok 150 zł.
    argrabi
    Level 2  
    80arturr wrote:
    no i masz pewność teraz że możesz zamówić zestaw na przesuwanie koszt ok 150 zł.

W kilku odwiedzonych przeze mnie sklepach z częściami zamiennymi AGD sprzedawcy robili wielkie oczy, gdy prosiłem o zestaw na przesuwanie. Oczy nie malały, gdy próbowałem im wyjaśnić, co to za zestaw. W internecie też mi sie takich gotowych zestawów nie udało znaleźć. A pralka może brać udział w tańczącej Eurowizji.
    80arturr
    Level 18  
    Bo najlepiej jak to zamówisz sobie albo w autoryzowanym serwisie albo bezpośrednio w Amice dzwoniąc na infolinie producenta numer znajdziesz na stronie bo nie wiem czy moge go tu tak podać .
    Test123
    Level 14  
    A masz ta pralke dobrze wypoziomowana ?
    Bo ja bym najpierw od tego zaczal. Zanim bym cos wymienial.
    Wez poziomice .Poloz na pralce i sprawdz .
    erdrew
    Level 2  
    Moja pralka amica tak skakała i latała po pomieszczeniu ze na sile nie dało rady ją utrzymac a do tego tak waliło w niej głosno jak w traktorze.
    rozpoznanie- byl serwis- wymienil amortyzator na nowy .
    Pralka juz nie lata.