Witam ostatnio zakupilem Forda Explorera i nie wchodzi bieg do przodu tzn. czasem zaskakiwal bieg i samochod jechal extra do czasu przelozenia skrzyni na inny bieg. teraz sytuacja juz zaczerla sie robic inna po przelaczeniu na D samochod zachowuje sie jakby byl na luzie czasem zaczyna po dodaniu gazu (4 tys obr)powoli jechac i nagle cos sie dzieje i bieg wejdzie lecz zaraz wyskakuje sam. mam dylemat znajomy naprawia skrzynie w salonie chryslera powiedzial bym ja wyciagnal i mi naprawi lecz znowu ktos inny powiedzial ze najpierw trzeba podlaczyc po komputer bo to nie jest usterka mechaniczna lecz elektroniczna
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!