Witam
Od pewnego czasu mam problem objawiający się (oprócz świecenia lampki CHECK ENGINE) szarpaniem silnika (tak jakby się dławił). Jednocześnie chwilowe zużycie paliwa (pokazywane przez komputer) spada do zera. Serwis OPLA twierdzi, że do wymiany jest sterownik, ale na razie się waham (koszt 3500).
Sprawdziłem sam kod błedu - wyszło
0505 Usterka w układzie regulacji obrotów biegu jałowego
Obroty jałowe są faktycznie za niskie (zimny często gaśnie po zdjęciu nogi z gazu). Czy ktoś się spotkał z takimi objawami?
Pozdrawiam
Chris
Od pewnego czasu mam problem objawiający się (oprócz świecenia lampki CHECK ENGINE) szarpaniem silnika (tak jakby się dławił). Jednocześnie chwilowe zużycie paliwa (pokazywane przez komputer) spada do zera. Serwis OPLA twierdzi, że do wymiany jest sterownik, ale na razie się waham (koszt 3500).
Sprawdziłem sam kod błedu - wyszło
0505 Usterka w układzie regulacji obrotów biegu jałowego
Obroty jałowe są faktycznie za niskie (zimny często gaśnie po zdjęciu nogi z gazu). Czy ktoś się spotkał z takimi objawami?
Pozdrawiam
Chris