Witam. Mam problem z Mercedesem jak w temacie. Mianowicie najbardziej dokuczliwe jest spalanie 13-14l. Przy dodawaniu gazu po wciśnięciu około centymetra pedału silnik strasznie zmula jakby chciał zgasnąć, później obroty i przyspieszenie płynne. Czasami też strasznie kopci. Jak stoję na parkingu i chcę cofnąć to nic nie widać przez dym, ale to rzadziej. Sprawdziłem czujniki temperatury, sondę i wszystko ok. Diagnosta pod komputerem też nie stwierdził żadnych usterek. Po ściągnięciu dolotu do przepustnicy widać że jest czysta. Podpowie mi ktoś gdzie mogę szukać przyczyny? Z góry koledzy dziękuję.