Mam dwa identyczne wózki widłowe LINDE h35 gaz silnik WV.
Jeden odpala i jeździ bez problemu, drugi po odpaleniu moment marznie parownik i gaśnie, trzeba grzać nagrzewnicą lub polewać gorącą wodą.
Wymienione wszystkie membrany filtry itp. dalej problem,
oczywiście stan płynu chłodzącego jet ok. nie awiem co robić-mogę wymienić parownik, ale to chyba nie przyczyna.
Jeden odpala i jeździ bez problemu, drugi po odpaleniu moment marznie parownik i gaśnie, trzeba grzać nagrzewnicą lub polewać gorącą wodą.
Wymienione wszystkie membrany filtry itp. dalej problem,
oczywiście stan płynu chłodzącego jet ok. nie awiem co robić-mogę wymienić parownik, ale to chyba nie przyczyna.