Witam,
Mam problem z lampą do akwarium padł w niej statecznik T5 2x54W w starym stateczniku wychodziło 7 przewodów do świetlówek tak jak na schemacie E
natomiast nowy ma 6 wyjść tak jak na schemacie B
po wywaleniu jednego przewodu czyli 4 z opcji E świetlówka zapala się na sekundę i gaśnie co może być nie tak?
Z góry dziękuję za pomoc
Mam problem z lampą do akwarium padł w niej statecznik T5 2x54W w starym stateczniku wychodziło 7 przewodów do świetlówek tak jak na schemacie E
natomiast nowy ma 6 wyjść tak jak na schemacie B
po wywaleniu jednego przewodu czyli 4 z opcji E świetlówka zapala się na sekundę i gaśnie co może być nie tak?
Z góry dziękuję za pomoc