Mam problem z tym nadajnikiem i odbiornikiem. Nie moge uzyskac polaczenia. Uzywam dekodera/kodera UM3758-108A. Robie modul zdalnie sterowanej karty przekaznikow z EP numer 01/2002. Zaminielm transoptor SFH-610 na SFH-615 ? czy to moze miec wplyw na dzialanie ukladu? I czy jest jakas mozliwosc srawdzenia czy nadajnik nadaje ?
I jeszcze jedno, jest mozliwosc sprawdzenia samych koderow ? Niestety sa one bardzo malo popularne i udalo mi sie zdobyc tylko dwie sztuki wiec nie mam mozliwosci zamienia egzemplarzy do testow..
I jeszcze jedno, jest mozliwosc sprawdzenia samych koderow ? Niestety sa one bardzo malo popularne i udalo mi sie zdobyc tylko dwie sztuki wiec nie mam mozliwosci zamienia egzemplarzy do testow..