Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Swift II błąd 23pilnie p -

18 Sty 2016 14:34 1389 5
  • Poziom 2  
    Witam jestem posiadaczem Suzuki Swift II i od piątku mam taki problem auto odpala ale po chwili gaśnie nie ma różnicy czy trzyma się go na gazie czy też nie również nie zauważyłem zbytniej różnicy między ciepłym a zimnym silnikiem chodź może na zimnym jest ciu lepiej ale to nie robi wielkiej różnicy mu wybłyskanie błędów pokazuję błąd 23 czyli wychodzi na czujnik temperatury powietrza pod filtrem powietrza lecz wypiecie go nie daje żadnej różnicy jest to samo pali i za minutę gaśnie więc w czym problem?? Dodam że to suzuki jest z roku 98 pojemność 1.0 trzy drzwiowy proszę pilnie o pomoc bo nie mam już pomysłu co mu dolega :?:
  • Poziom 21  
    zastanów się nad tym co napisałeś
    czy odpięcie czujnika- czyli przerwanie obwodu jest formą naprawy usterki
  • Poziom 2  
    Teoretycznie nie lecz ponoć te medele powinny dawać jakieś inne oznaki po odłączeniu go przynajmniej tak na swiftclub ktoś gadał nie jestem mechanikiem gdy wspomniany czujnik był dość tani to już bym go zakupił ale nie jest a nie mam co do niego pewności czy to on jest problem dlatego pytanie moje czy coś i jeśli tak może powodować taką usterkę w orbicie tego czujnika
  • Poziom 21  
    no to na przykładzie
    masz spaloną żarówke
    i teraz żeby ją sprawdzic , odpinasz wtyczkę , czy teraz zaświeciła ????????

to samo zrobiłeś z tym czujnikiem
  • Poziom 2  
    To w jaki sposób go sprawdzić czy jest sprawny ten nieszczęsny czujnik?
  • Poziom 31  
    2,3 V. przy temp. zewnętrznej 20*C mierzone do +.