Witam wszystkich.Problem mój polega na tym że z chwilą gdy temperatury spadną poniżej zera mój touran ma problemy z rodruchem.Akumulator wymieniony na nowy,rozrusznik po wymianie wirnika i przeglądzie,do diesla wlewam stp-plyn p.zamarzaniu,Zastanawiam się czy sprawne są świece żarowe,ale nie wiem jak je sprawdzić.Może ktoś miał podobny problem i mi pomoże.Drugi problem ,aczkolwiek nie taki ważny to taki że przestała mi działać akustyczna i wizualna sygnalizacja niezapietych pasów bezpieczeństwa kierowcy.Gdzie można szukać przyczyny tej usterki?