Hej
Spotkałem na popularnym serwisie aukcyjnym produkty marki ADELID: różnicówki, ochronniki, bezpieczniki, itd w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
Czy warto tego używać? Nigdzie nie umiem znaleźć jakichś opinii o ADELID (poza narzędziami). Jak nie to to co? Wiadomo chodzi o dobry stosunek jakość/cena.
Pozdroawienia
Spotkałem na popularnym serwisie aukcyjnym produkty marki ADELID: różnicówki, ochronniki, bezpieczniki, itd w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
Czy warto tego używać? Nigdzie nie umiem znaleźć jakichś opinii o ADELID (poza narzędziami). Jak nie to to co? Wiadomo chodzi o dobry stosunek jakość/cena.
Pozdroawienia