Witajcie
Niestety z bliżej nieznanych mi przyczyn komputer odmówił podłuszeństwa. Musiaęłm postawić nowy system a na partycji systemowej był bardzo ważny plik. Odzyskałem go programem do tego typu zadań, ale przy otwarciu pliku mam dziwne znaki. Wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach. Dodatkowo edytor tekstowy chce by plik sformatować/zakodować co również przedstawia zdjęcie. Czy da się tą sytuację w ogóle uratować?
Niestety z bliżej nieznanych mi przyczyn komputer odmówił podłuszeństwa. Musiaęłm postawić nowy system a na partycji systemowej był bardzo ważny plik. Odzyskałem go programem do tego typu zadań, ale przy otwarciu pliku mam dziwne znaki. Wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach. Dodatkowo edytor tekstowy chce by plik sformatować/zakodować co również przedstawia zdjęcie. Czy da się tą sytuację w ogóle uratować?