Przydałby mi się mały opryskiwacz do roślin pokojowych. W sklepach można kuopić w miarę tanie (tylko te najtańsze pewnie się szybko zepsują), ale czy dałoby się zrobić taki prosty, mały i tani opryskiwacz samemu, z tego co w domu da się znaleźć? Myślałem o tym, by wykorzystać butelkę PET, np. po Coli, pompkę do wtłaczania powietrza do butelki i dyszę po środku na gardło w aerozolu.
Początkowo chciałem wykorzystać pompkę do piłek, ale akurat zepsuła się. Czy do zwiększenia ciśnienia powietrza w butelce można wykorzystać strzykawkę?
Początkowo chciałem wykorzystać pompkę do piłek, ale akurat zepsuła się. Czy do zwiększenia ciśnienia powietrza w butelce można wykorzystać strzykawkę?