Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher k4 - Myjka co kilka minut sie wyłącza

22 Maj 2016 11:05 2901 13
  • Poziom 12  
    Witam mam problem z myjką K4 po włączeniu myjka chodzi ok ciśnienie też jest ale po kilku minutach myjka zamiera nic nie działa odczekam kilka kilkanaście sekund i działa przez kilkadziesiąt sekund i dalej to samo .włącznik ok zawór ciśnieniowy nie przytarty nowe o-ringi smar silnik nie wydaje niepokojących dźwięków olej jest .więc co może mu dolegać
  • Poziom 16  
    Czy nie używasz jej na jakimś przedłużaczu elektrycznym?
  • Poziom 12  
    nie niestety do gniazdka podłączam

• Poziom 27  
    Stara ta myjka, stało się to nagle czy od zakupu?
  • Poziom 12  
    nie nie jest stara ,myjka była w serwisie karchera i od grudnia nie używana niestety juz wyszła z gwarancji

• Poziom 27  
    Nie działa oznacza że silnik sie nie włącza czy nie ma ciśnienia?
  • Poziom 12  
    silnik wyłącza i ciśnienie tylko takie jak z kranu odczekam chwile kilka kilkanaście sekund i dalej pracuje
  • Poziom 32  
    Witaj ,objawy wskazują na jakieś zabezpieczenie termiczne-ale więcej nie podpowiem,nie znam tego sprzętu.
  • Poziom 12  
    czy ktoś wie gdzie tam jest zabezpieczenie termik w stojanie czy gdzieś na obudowie
  • Poziom 32  
    Jeśli na obudowie to będziesz go widział/muszą do niego dochodzić minimum dwa kabelki.
  • Poziom 14  
    Logicznie myśląc :-? to skoro zabezpieczenie termiczne wyłącza myjkę to szukał bym przyczyny przegrzewania się urządzenia.
  • Poziom 32  
    Modelu nie podam,ale u mojego teścia ślizgał się wentylator chłodzący silnik.Dorobiłem metalową opaskę na zewnętrznej stronie plastikowej panewki ,nabiłem na wałek silnika i już minie rok jak działa.

• Poziom 27  
    A może kiepskie zasilanie i się przegrzewa, jest po drodze jakis przedłużacz??