Witam. Wszedłem w tryb serwisowy wyświetliło bład E41 a potem E00 . Pralka po włączeniu czly czas pompuje nie startuje. Wczesniej już byl taki problem ale ustal, a teraz po dłuższym postoju znowu to samo. Co robić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamKasiaidamian napisał:Teraz wyświetla się błąd E00.
A o jaką płytę chodzi?