Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAGNUM E-TECH 480 - PRZERYWA POD GÓRKE I TRACI MOC

renowiec 08 Cze 2016 19:15 690 7
  • #1 08 Cze 2016 19:15
    renowiec
    Poziom 2  

WITAM.
    Mam problem z magnum e-tech 480km.
    Mianowicie:
    Przy rozpędzaniu czy pusty czy pełny pod górke auto szarpnie kilkakrotnie i spada z obrótów. Załadowany - Kompletny brak mocy pod górkę po szarpnieciu.
    Co najlepsze auto nie puści grama dymku czy to ładowany czy pusty czy zimny czy ciepło.
    Dodam jeszcze że gdy jest zimno albo pada deszcz auto zachowuje się całkiem normalnie.

Wymienione PLD nowe końcówki wtrysków pompa wstępna nowa, smok przeczyszczony nie wiem czemu jest bez sitka. pompa zasilająca nowa, filtry oryginał nowe.

Na komputerze wyswietlilo mi pedał gazu, brak styku pedalu sprzegla i coś z retarderem który w ogóle nie działa.

Ktoś miał taki problem? albo zna kogoś gdzie mogę postawić auto i żeby się tym zajął?

0 7
  • #3 08 Cze 2016 21:46
    renowiec
    Poziom 2  

myślałem że pedał sprzegła nie ma nic do rzeczy...?

0
  • #4 09 Cze 2016 20:40
    darfur5
    Poziom 30  

No jednak ma.Najbliżej ciebie jest Autos w Bydgoszczy ul. Toruńska lub w Solcu Kujawskim, chyba , że pocztą pantoflową znajdziesz coś innego. Poza tym ciekawe w jakim stanie jest tarcza sprzęgła?

0
  • #5 10 Cze 2016 13:56
    renowiec
    Poziom 2  

Nowa tarcza + docisk + łożysko... zakladane 40 tys km temu

0
  • #6 10 Cze 2016 19:01
    darfur5
    Poziom 30  

Skoro tak, to trzeba sprawdzić elektrykę.

0
  • #7 11 Cze 2016 00:09
    renowiec
    Poziom 2  

auto spadlo ze spalaniem do 33 litrów ale dalej przerywa... gdyby to byl czujnik polozenia walu to by pokazal na komputerze a tak to go nie ma..

0
  • #8 11 Cze 2016 21:06
    darfur5
    Poziom 30  

Po wymianie sprzęgła potrzebna jest jego kalibracja. O spalaniu i czujniku położenia wału ( jak to nazwałeś ) nic nie wspominałeś wcześniej. Moim zdaniem potrzebna jest diagnoza komputerem dopiero po tym co on pokarze można będzie pomyśleć co dalej .

0