Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ogranicznik pasma pod windows.

30 Cze 2005 17:36 887 5
  • Poziom 31  
    Potrzebny program który ograniczy pasmo połączenia z siecią do zadanej (małej) wartości. Programik ma pracować na kompie z windowsem XP najlepiej jakby chodził w tle i nie był w ogóle widoczny. Nie w chodzi w grę rozwiązanie typu zamulacz pasma. Mam w domu net podzielony na 2 komputery drugi komputer jest siostry. Siostrze wydaje się że jedynym zastosowaniem Internetu jest odpalanie pięciu różnych p2p 24/7 próbowałem załatwić sprawę polubownie ale żadne tłumaczenie nic nie daje a mnie krew zalewa jak mi się elka 20 minut ładuje :evil: Postanowiłem więc załatwić to w inny sposób. Jeśli ktoś ma taki programik to bardzo proszę o info jak się nazywa albo o wysłanie na pw lub tutaj.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To jest pakiet na serwer pod freesco, akolega zapewnie nie ma czegos takiego, jak ma podzial lacza na routerku to mozna kupic lepszy z menadzerem pasma, albo na kompie zainstalowac kerio personal firewall, w najnowszych wersjach ma dosc ciekawe funkcie sterowania przeplywem.
  • Poziom 31  
    Fajne ale to by wymagało postawienia serwera :/ do tego na linuxie(fresco) na którym się nie znam kompletnie a poza tym trzeci komp nie wchodzi raczej w grę. Mam router BEFW11S4 Linksys-a ale z tego co wiem nie da się nim pasma ograniczyć :/ chyba że jest jakiś soft stuningowany do tego.
  • Poziom 19  
    Podobno dobrym programem służacym m.in. do kontroli ruchu jest ccproxy http://www.youngzsoft.net/ccproxy. wadą takiego rozwiązania jest to że windows musi być serwerem i cały czas działać żeby rutować internet. Pozdrawiam