Pozdrawiam forumowiczów.
w skrócie:
Jak sprawdzić pompkę solenoidową?
W stacji parowej Electrolux EDBS2300 nie pojawia się para.
Rozkręciłem żelazko i naprawiłem przycisk, który uruchamiał pompkę, przewód był przerwany. Niestety to nie pomogło, okazało się, że pompka w dalszym ciągu nie pompuje.
Ponieważ jest na 230V/AC 50HZ podłączyłem ją przewodem bezpośrednio do gniazdka i nie pobiera wody, ani ze zbiorniczka, ani z węża do którego wlałem wodę.
Stwierdziłem, że to pewnie pompka jest uszkodzona, więc zakupiłem nową.
Zamontowałem ją do stacji parowej, niestety tylko wydaje dźwięk, ale nie pobiera wody.
Znowu podłączyłem ją na krótko do gniazdka i niestety nie pobiera wody.
Gdzie popełniam błąd, czy może nowa pompka też jest uszkodzona?
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Pozdrawiam.
w skrócie:
Jak sprawdzić pompkę solenoidową?
W stacji parowej Electrolux EDBS2300 nie pojawia się para.
Rozkręciłem żelazko i naprawiłem przycisk, który uruchamiał pompkę, przewód był przerwany. Niestety to nie pomogło, okazało się, że pompka w dalszym ciągu nie pompuje.
Ponieważ jest na 230V/AC 50HZ podłączyłem ją przewodem bezpośrednio do gniazdka i nie pobiera wody, ani ze zbiorniczka, ani z węża do którego wlałem wodę.
Stwierdziłem, że to pewnie pompka jest uszkodzona, więc zakupiłem nową.
Zamontowałem ją do stacji parowej, niestety tylko wydaje dźwięk, ale nie pobiera wody.
Znowu podłączyłem ją na krótko do gniazdka i niestety nie pobiera wody.
Gdzie popełniam błąd, czy może nowa pompka też jest uszkodzona?
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Pozdrawiam.