Cześć,
Od jakiegoś czasu nie zbiera się woda w szufladzie więc zacząłem diagnostykę. Pływak w dolnym pojemniku działa, pompka, jak ją podłączę bezpośrednio do zasilania 230V też kręci ale jak wszystko podpięte jest do elektroniki suszarki to zadziałanie pływaka nie uruchamia pompki (nie podaje zasilania z płyty głównej do pompki). Suszarka nie pokazuje żadnego błędu i działa teoretycznie normalnie ale jednak wody nie odpompowuje do szuflady.
Jakieś pomysły na dalszą diagnostykę? Nie bardzo chciałbym wymieniać całą płytę główną :/
Od jakiegoś czasu nie zbiera się woda w szufladzie więc zacząłem diagnostykę. Pływak w dolnym pojemniku działa, pompka, jak ją podłączę bezpośrednio do zasilania 230V też kręci ale jak wszystko podpięte jest do elektroniki suszarki to zadziałanie pływaka nie uruchamia pompki (nie podaje zasilania z płyty głównej do pompki). Suszarka nie pokazuje żadnego błędu i działa teoretycznie normalnie ale jednak wody nie odpompowuje do szuflady.
Jakieś pomysły na dalszą diagnostykę? Nie bardzo chciałbym wymieniać całą płytę główną :/