Coś się pokopało w moim VW BORA . Na każdym biegu wycieraczki nie zmieniają prędkości . Cały czas chodzą powoli , niezależnie jak ustawię dźwignię . Zaczynam podejrzewać przekaźnik , lub ewentualnie zwarcie na masę , chociaż wtedy pewno wogóle by nie działały . Wybiłoby bezpiecznik . Podrzućcie jakieś pomysły . Może kogoś trapiły już takie problemy w jego samochodzie .
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .