Witam, mam problem otóż w moim bizonie nie działa woltomierz- pokazuje cały czas po za 30V, nie zależnie czy silnik chodzi czy nie. Moje pytanie brzmi, jak i gdzie po kolei idzie kabel z tego woltomierza? Gdzie on ma być podpięty z drugiej strony? Drugi problem to to że gdy silnik zgaszony(brak ciśnienia) klakson trąbi, gdy zapale przestaje i to normalne tylko jak chce podczas zapalonego silnika zatrąbić przyciskając przycisk koło kierownicy jest brak reakcji. Myślałem że to wina przycisku więc wymieniłem na nowy i dalej to samo. I też tutaj pytanie, jak ten klakson jest podpięty? Proszę o pomoc, pozdrawiam