Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Zasilacze UPS
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przegląd gwarancyjny instalacji fotowoltaicznej-ceny i zakres

17 Sie 2016 08:48 2436 9
  • Poziom 11  
    Witam, mija rok od uruchomienia inst. fot. i czeka mnie przegląd gwarancyjny. Co serwisant powinien sprawdzić, przemierzyć, obejrzeć? Koszt w firmie w której zakupiłem inst. to 250 zł więc przegląd powinien być rzetelny ale nie wiem ogólnie co tam oglądać? Opiszcie swoje doświadczenia i sugestie ws. Waszych instal.
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 23  
    Rzetelny przegląd za 250 PLN... kogoś ostro powaliło. Miernikiem pewnie sprawdzi napięcie, włączy i wyłączy inwerter i 250 PLN zainkasowane.
    Gdzie masz napisane że raz w roku musisz robić jakiś przegląd? Mam 10 lat gwarancji na inwerter i nikt nie kazał mi robić jakiś dziwnych przeglądów.
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 11  
    Firma "Wichary Technic" zastrzegła takie coś w umowie. Jeśli chce mieć kontynuacje gwarancji jestem zmuszony do takiego przeglądu i uważam że cena jest skandalicznie wysoka.
  • Poziom 6  
    Można wiedzieć na jaki okres udzielają gwarancji ?

Dodano po 15 [minuty]:

U mnie taki przegląd będzie kosztował chyba 100 pln.
    Mam wtedy gwarancje na funkcjonowanie instalacji jako całości, czyli co by się nie zepsuło to oni naprawiają lub montują zastępcze podzespoły ( dosyć dokładnie jest to opisane w gwarancji)
    Jeszcze nie wiem czy z tego będę korzystał bo na podstawowe podzespoły systemu mam gwarancję producenta, a jakieś tam pierdółki mogę sobie sam naprawić lub dokręcić.
  • Poziom 11  
    Gwarancja 60 miesięcy bo instalacja wziętą z dotacją i miasto wymusza na sprzedawcy tak długą gwarancję.
  • Poziom 23  
    "miasto wymusza na sprzedawcy tak długą gwarancję."
    W sensie w gratisie dostałeś o połowę krótszy okres gwarancyjny do którego musisz dołożyć 1000 PLN.
  • Poziom 11  
    Przegląd wykonany za 0,00 pln. Jednak rzetelny marketingowiec owej firmy jest godny polecenia. Przy okazji otrzymałem kilka cennych rad związanych z OZE i odczułem że firmie zależy nie tylko na nowych ale i na obecnych klientach.
  • Poziom 23  
    "(...) rzetelny marketingowiec owej firmy jest godny polecenia. (...) odczułem że firmie zależy nie tylko na nowych ale i na obecnych klientach." - i to wszystko za 0 PLN i rady OZE

A tak serio? Oni już nie patrzą! ;)