Witam! Chcialbym zrobic układ ktory wlaczy swiatla w samochodzie po zapaleniu silnika. Myslalem zeby podlaczyc czujnik napiecia na 13,5V do alternatora, ktory by po naładowaniu alternatora (13,5V) właczyl by swiatła. Macie moze jakies pomysyl jak to dokladnie zrobic ?Elemnty itp.