Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio Spirit 8500 LM - Odblokowanie ?

05 Wrz 2016 13:10 5394 7
  • Poziom 12  
    Witam
    Proszę o informację czy jest możliwe odblokowanie tego modelu.
    Utworzenie folderu nie zdaje egzaminu - wyskakuje błąd w pliku .ini
    Proszę o pomoc

Dodano po 2 [minuty]:

Plik amwce.exe zmieniony na auto.exe i umieszczony w folderze HANNA_S6200A skutkuje komunikatem o błędzie w pliku .ini
  • Poziom 12  
    Po skopiowaniu całej zawartości folderu automapy do folderu z nazwą urządzenia wystartowała automapa i pojawiła się plansza z wyborem urządzenia : Peyling i jakieś inne HD - wybrałem Peyling i nacisnąłem OK - od tego momentu wisi na logo MIO - reset i wyjęcie karty nie przynosi zmiany.
  • Poziom 2  
    Czy już komuś udało się odblokować tą nawigacje ??
  • Poziom 2  
    OK udało sie :) Automapa działa. W ogóle to mam problem z tą nawigacja zakupiłem ja w Holandii bez mapy polski po dokupieniu mapy na stronie mio i zainstalowaniu gdy wyznaczam trasę albo próbuje na jechać na obszar polski nawigacja samoczynnie się restartuje . Dlatego byłem zmuszony wrzucić coś innego niż miomap dopóki nie rozwiąże problemu
  • Poziom 17  
    propozycja:
    iGO8 v8.3.5.258186 (Sept. 13. 2012)
    iGO8 v8.3.5.231128 (Apr. 20. 2012)
    P2 v9.6.2.209584 (Okt. 12. 2011)
    Należy wziąć pod uwagę parametrów urządzenia.
  • Poziom 11  
    Witam. Potwierdzam, że 8500LM niby jest zablokowana, ale łatwo można ją "odblokować". W moim przypadku wystarczyło na kartę załadować standardową Automapę v6.20 dla WindowsCE 5 lub 6 [trochę stara ale taką akurat miałem]. Musiałem przekopiować na partycję z WindowsCE plik ameustarter_back_mio_spirit_7500_w_uninst.bmp [na chomikuj znalazłem taki do 7500LM o rozdzielczości 480x272. Przerobiłem go w paincie na rozdzielczość 800x480 i już]. Menu startowe mało zachęcające, ale Automapa ruszyła bez problemu, a i obok jest do wyboru fabryczna mapa Mio i jakiś link do autoupdate - ale jakoś nie zamierzam próbować co to jest:). WSZYSTKO DZIAŁA JAK NALEŻY. Jak wyciągnę kartę, to znowu jest jak w oryginale.
    Ogólnie muszę ten model pochwalić. Nie przepadam za Mio, bo jest ciężka do współpracy. Bronią się rękami i nogami przed lewymi mapami. Ale ten model jest chyba wyjątkowy. Bateria trzymała dobre 2h zabawy z PeCetem - gdzie brak przecież ładowania. Ale wyjątkowym plusem jest odbiornik GPS. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nawigacja złapała zasięg w moim "roboczym pokoju". Nad głową mam jeszcze w pełni uzbrojone poddasze. Żeby sprawdzić efekty mojej pracy zawsze musiałem biegać na taras, ewentualnie na dwór. A w przypadku modelu 8500LM - niespodzianka - uruchomiłem pod ładowarką sieciową Automapę, przestawiłem na widok z parametrami GPSu i po kilku minutach pojawił się pierwszy pasek. Co prawda pomarańczowy, ale wcześniej żadna nawi tego nie pokazała. Wcześniej miałem na warsztacie kilka Mio [starych i nowych], Tomtomy, Larki całą kupę tabletów i smartów.