Witam,
problem w sieci powszechny, ale nikt go nie rozwiązał
Po instalacji win7 (z XP) na laptopie jedna partycja zostaje ukryta. Po instalacji zmieniłem sterowniki w biosie na AHCI, system po restarcie dalej nic nie widzi.
W zarządzaniu dyskami nie można nadać litery dysku - wyskakuje błąd. Użyłem DMDE i taki odczyt uzyskałem.
Nie wiem jak to rozumieć, bo rozmija się to z podobnymi przypadkami w sieci. Jeżeli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę, bo żona mnie powiesi za utratę jej danych
Dysk obecnie mam podłączony do stacjonarnego. Jeżeli nie uda się "uruchomić" ukrytej partycji, to proszę podpowiedzcie czym przekopiować pliki na inny dysk.
Pozdrawiam
MB
problem w sieci powszechny, ale nikt go nie rozwiązał
W zarządzaniu dyskami nie można nadać litery dysku - wyskakuje błąd. Użyłem DMDE i taki odczyt uzyskałem.
Nie wiem jak to rozumieć, bo rozmija się to z podobnymi przypadkami w sieci. Jeżeli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę, bo żona mnie powiesi za utratę jej danych
Dysk obecnie mam podłączony do stacjonarnego. Jeżeli nie uda się "uruchomić" ukrytej partycji, to proszę podpowiedzcie czym przekopiować pliki na inny dysk.
Pozdrawiam
MB