Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opticum HD X310 - Lista kanałów i znikające kanały

19 Lis 2016 20:30 8133 10
  • Poziom 2  
    Witam,

chciałem zapytać czy dekoder x310 ma jakiś support listy kanałów?
    Co jakiś czas część kanałów zmienia swoje swoje miejsce(numer kanału) bądź znika w ogóle. Od 3 dni mam problem z TVP 2, która z nieznanych mi powodów przestał działać. Fast scan nie naprawia utraty kanałów, wyszukiwanie całości kasuje listy ulubionych a poziom frustracji wrasta. Po ostatnich zmianach w NC straciłem kanały takie jak - TVP 2, FOX HD, FOX COMEDY HD, POLSAT FILM HD itd..

Zna ktoś złoty środek na takie dolegliwości?

Pozdrawiam,
  • Poziom 43  
    Rorlock napisał:
    Witam,

chciałem zapytać czy dekoder x310 ma jakiś support listy kanałów?
    Co jakiś czas część kanałów zmienia swoje swoje miejsce(numer kanału) bądź znika w ogóle. Od 3 dni mam problem z TVP 2, która z nieznanych mi powodów przestał działać. Fast scan nie naprawia utraty kanałów, wyszukiwanie całości kasuje listy ulubionych a poziom frustracji wrasta. Po ostatnich zmianach w NC straciłem kanały takie jak - TVP 2, FOX HD, FOX COMEDY HD, POLSAT FILM HD itd..

Zna ktoś złoty środek na takie dolegliwości?

Pozdrawiam,

Tu masz to samo. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3273799.html
    Przeszukać dany transponder, a jak trzeba to wprowadzić poprawne dane do transpondera i go przeszukać. Złoty środek to pilot.
    lub czekać cierpliwie aż ktoś ci napisze listę.
    Normalny dekoder po przeszukaniu transpondera znalezione kanały zapisuje na końcu listy, nie zmieniając niczego w pozostałych listach.
  • Poziom 2  
    Witam,

skończyło się zmianą softa (na nowszy) i problem znikł.
    FASTSKAN - zaczął działać prawidłowo i odnajdywać kanały.
    Lista kanałów ułożyła się zgodnie z lista NC+.

dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam,

Maverick
  • Poziom 9  
    Cześć możesz podesłać linka skad mogę wziąć aktualizację ? Bo te co znalazłem nie uruchamiają mi się na dekoderze.
  • Poziom 9  
    Tylko że te linki prowadzą do list kanałów, a prośba dotyczyła oprogramowania.
    Mam ten sam problem i potrzebuję firmware obsługujący cameleony.
    @Rorlock - mógłbyś poratować skoro piszesz że zaktualizowałeś?
  • Poziom 26  
    barsiarz napisał:
    Tylko że te linki prowadzą do list kanałów, a prośba dotyczyła oprogramowania.
    Mam ten sam problem i potrzebuję firmware obsługujący cameleony.
    @Rorlock - mógłbyś poratować skoro piszesz że zaktualizowałeś?

Witam
    Trzeba tylko poszukać ;)

http://forum.dvhk.to/showthread.php?t=774296&page=7

Post 132 ,135
  • Poziom 9  
    Ja też dziękuję a można by jeszcze prosić o aktualną listę kanałów NC+ tak, żeby np TVP 2 działało ?
  • Poziom 9  
    Przecież po wgraniu tego softu działa, a jak nie to zrób szybkie skanowanie.