Witam forumowiczów potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu usterki, auto objawy ma takie że świeci się prawa lampa postojowa i lewa obrysówka na dachu. Świeci nawet po wyłączenii stacyjki. Wiązki od kabiny sprawdziłem brak uszkodzonych przewodów, gdzie jeszcze posprawdzać? Czy jest możliwe by poleciał LCM?
Mam jeszcze błedy :
-MID216 PSID25 FMI 5
-MID216 PSID26 FMI 5
Lampy w naczepie mam diody na pozycji, reszta żarówki,tablica rejestracji dioda.
Mam jeszcze pytanie po podpièciu dodatkowych kierunkowskazów 2 szt na stronę po odpaleniu wywala zwarcie a bez odpalania dziala poprawnie. Co jest nie tak?
Mam jeszcze błedy :
-MID216 PSID25 FMI 5
-MID216 PSID26 FMI 5
Lampy w naczepie mam diody na pozycji, reszta żarówki,tablica rejestracji dioda.
Mam jeszcze pytanie po podpièciu dodatkowych kierunkowskazów 2 szt na stronę po odpaleniu wywala zwarcie a bez odpalania dziala poprawnie. Co jest nie tak?