Dzień dobry wszystkim,
Mój problem objawia się tym że zmywarka pobiera wodę ale niestety nie rusza dalej. Dopiero po resecie tą wodę wypompowuje. Filtry wyczyściłem. Chciałbym uporać się z tym sam ale niestety nie wiem co jest od czego i tym samym nie wiem od czego i jak zacząć. Rozmontowałem bok zmywarki i nagrałem film z objawami jakie widać/słychać. Będę wdzięczny za pomoc. Poniżej wklejam link do filmu z zachowań zmywarki:
youtu.be/9bUHb0Hc_QY
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Mój problem objawia się tym że zmywarka pobiera wodę ale niestety nie rusza dalej. Dopiero po resecie tą wodę wypompowuje. Filtry wyczyściłem. Chciałbym uporać się z tym sam ale niestety nie wiem co jest od czego i tym samym nie wiem od czego i jak zacząć. Rozmontowałem bok zmywarki i nagrałem film z objawami jakie widać/słychać. Będę wdzięczny za pomoc. Poniżej wklejam link do filmu z zachowań zmywarki:
youtu.be/9bUHb0Hc_QY
Pozdrawiam i z góry dziękuję.