Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres DeLonghi ESAM6700-Nie wiem jak połączyć grzałki wężykami

31 Sty 2017 06:33 906 4
  • Poziom 4  
    Dzień Dobry.
    Posiadam ekspres EAM 6700 dostałem go rozgrzebanego. Mam problem bo niewien jak były podłączone grzałki wężykami bo posiada dwie bojler i chyba grzałkę do pary. Pomoże ktoś?
    Z góry dziękuje.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Od pompy wody do grzałki kawy,od grzałki kawy do elektrozaworu /od strony przewodów zasilających cewkę/ wyjście z elektrozaworu do grzałki pary.
    Od grzałki paru do elektrozaworu za przednim panelem.Powodzenia
  • Poziom 4  
    Ale mam trzy wężyki. Od pompy do grzałki od grzałki idzie do zaparzacza z pod zaparzacza wychodzi do elektro zawory, a dalej do elektro zaworu przy przednim panelu. Ktoś nieźle namieszał. Oczywiście grzałka nie z tego modelu . Ekspres DeLonghi ESAM6700-Nie wiem jak połączyć grzałki wężykami
    Przy tym połączeniu nic nie działa. Połączyłem od pompy do bojlera z bojlera do zaparzacza od zaparzacza wyjście z pod spodu po prawej stronie pod grzałką. Do elektrozaworu do grzałki pary od grzałki pary do elektrozaworu z przodu panela. Kawę robi, ale nie mogę sprawdzić spieniania mleka bo nie mam dzbanka i chyba grzałka jest padnięta.

• Specjalista AGD
    Może coś pomoże ?

Ekspres DeLonghi ESAM6700-Nie wiem jak połączyć grzałki wężykami
  • Poziom 4  
    Prawidłowe podłączenie

Od pompy wody do grzałki kawy,od grzałki kawy do elektrozaworu /od strony przewodów zasilających cewkę/ wyjście z elektrozaworu do grzałki pary.
    Od grzałki paru do elektrozaworu za przednim panelem.Powodzenia