Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Vito 639 - Odwrotnie podłączony akumulator - brak świateł i wycieraczek

31 Sty 2017 13:24 771 2
  • Spec od samochodów
    Jak w temacie Vito 639 rok 2006/7 po odwrotnym podłączeniu akumulatora właściciel włączył zapłon - nie odpalał auta . Zorientował się co jest nie tak i podłączył prawidłowo . Auto pali i jeździ . Brak świateł z przodu pozycyjnych i drogowych . Mijania ponoć są ale tylko z przodu . Tył kompletna ciemność . Brak wycieraczek z przodu . Bezpieczniki sprawdzone - ponoć są ok . Jutro ma być u mnie autko więc sam sprawdzę . Miałem kiedyś jakiegoś mietka na robotę i okazał się moduł SAM . Dysponuje ktoś z kolegów może jego fotką ??? Jeżeli macie jakieś podpowiedzi to proszę o informację . Słabo znam tą markę więc każda mądra rada wskazana w szczególności jak idzie zasilanie z akumulatora. Gdzie zerknąć najpierw . Pozdrawiam .
  • Poziom 33  
    Stawiam na moduł SAM, kiedyś znajomy zrobił tak samo, udał naprawić się moduł.
  • Spec od samochodów
    Rozmawiałem ze znajomym ( niestety za granicą siedzi ) podpowiada że na początek sprawdzić diody . Nie ciągnę dalej tematu bo autko nie dojechało . Pozdrawiam .