Witam, zepsuł mi się jeden z przycisków pralki, jak na załączonym obrazku (jest wciśnięty na maxa).
Na szybko odkręciłem górną klapę, jak zobaczyłem jak ten panel jest zamontowany to zrezygnowałem z rozkręcenia tego, aby bardziej nie popsuć.
Pytanie, czy dam radę samemu to naprawić czy trzeba wzywać serwis?
Jeśli jest to proste, to poprosił bym o jakąś instrukcję jak to wszystko porozkręcać aby nic nie zepsuć.
Na szybko odkręciłem górną klapę, jak zobaczyłem jak ten panel jest zamontowany to zrezygnowałem z rozkręcenia tego, aby bardziej nie popsuć.
Pytanie, czy dam radę samemu to naprawić czy trzeba wzywać serwis?
Jeśli jest to proste, to poprosił bym o jakąś instrukcję jak to wszystko porozkręcać aby nic nie zepsuć.