Witam wszystkich chciałbym prosić o pomoc gdyż nagle stracilem wszystkie swiatła z przodu (mijania,drogowe) z tyłu sie pali w Lublinie 3 ! Stało sie to nagle i zaczelo smierdziec w kabinie ! Sprawdziłem bezpieczniki zarówki i wszystko jest ok ! NA desce rozdzielczej kontrolki sie palą wszystko ładnie pyka(długie) a swiateł nie ma:( Miał moze ktos taka ustereczke i moze podpowiedziec jak naprawic?? Z góry dziekuje i pozdrawiam
Moderowany przez CameR:Wydzielono z tematu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3250546.html
Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.