Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zresetować kartridż hp 652?

09 Lut 2017 18:24 7812 4
  • Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Czy poradziłeś sobie z resetem kartridży 652?? Mam ten sam problem.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Dobry wieczór.

Pozwolę "podczepić" się pod temat.
    Też mam zapytanie czy kolega poradził sobie z resetem kartridży HP652? Jeśli tak to proszę powiedzieć jak to zrobić? :)
  • Poziom 4  
    Witam
    Podczepiam się pod temat. U mnie jest tak. Tusz czarny HP 652 wyczerpał się, został napełniony strzykawką i drukował. Po niedługim czasie drukarka przestała drukować, zgłaszała błąd ze jest w offline. Przetestowałem HP Doctor który razem z sterownikiem i zgłosił temat tuszu. Odinstalowałem drukarkę i jeszcze raz zainstalowałem. Drukarka zaczęła drukować. Wydrukowała kilka stron i gdy wydrukowała stronę z wyraźnymi brakami tuszu to przestała drukować. Czyżby napełniony tusz się wyczerpał czy może drukarka jest zabezpieczona przed stosowaniem napełnianych tych samych tuszy. Dość dużo napełniłem i nie za dużo drukowałem, tylko te wydrukowane strony z wyraźnym brakiem tuszu dają do myślenia. Czy tusze HP 652 czarny i kolor trzeba resetować po napelnieniu? Ochronę tuszy mam wyłączona.