W swojej Lagunie 2 przed liftem 2004 rok mam problem z szybami. Początkowo guzik od szyby pasażera z przodu robił mi zwarcie. Karta była do połowy wsadzona i po wciśnięciu guzika otwierania czy zamykania szyby dostawałem zapłon w samochodzie. Szybę zamknąłem i już nie dało się otworzyć. Zimny lut w panelu kierowcy był poprawiany. Po próbie zmiany całego panela od strony kierowcy nie dało rezultatów, Żadna szyba nie działała. Na starym również już żadna szyba nie działa. Bezpieczniki sprawdzone, ktoś ma jakieś pomysły?