Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford Focus mk1 1.8 tdci 2002r - Raz pali, raz nie pali,

Tkaczu1997 06 Mar 2017 19:44 2736 2
    Tkaczu1997
    Level 2  
    Witam, wiem że podobnych postów było juz kilka, lecz nic sensownego nie znalazłem. Mam problem z fordem focusem 1.8 tdci 2002 rok, jest tak ze czasami pare dni odpala bez problemu a czasami nic, można krecic i kręcic i wgl nie odpala, aż dopiero wyciagne z bagażnika banke z ropą i wężyk z ręczną pompka do paliwa, i podłącze pod wejscie do filtra podpompuje pare razy i auto odpala na strzał, albo trzeba chwile pokrecic, i jak odpali to jest wszystko ok, aż znowu za jakis czas taki sam problem sie pojawia. Co wymieniłem: filtr paliwa, filtr powietrza, dałem zaworek zwrotny na przewód miedzy filtrem a pompą wtryskową bo myslałem że sie cofa paliwo, i dodam że wtryski i pompa wtryskowa ma jakies 30 tys przejechane. Focus nie ma pompy paliwa w baku i pompa wtryskowa ciagnie paliwo z baku ( tak tylko dodam) Na komputerze wyskakuje błąd ( słabe ciśnienie paliwa przy rozruchu) cos w tym stylu. Proszę o pomoc, ponieważ denerwuje to że człowiek wstaje rano i sie zastanawia czy odpali czy nie, a pozatym byłem u dwóch mechanikow i zaden nie wie co jest bo przyczyn może być dużo. I na sam koniec dodam że cos takiego mi sie stało pierwszy raz jak w zimie zamarzło mi paliwo (prawdopodobnie) i od tamtej pory tak sie dzieje. Jeśli ktos sie spotkał z takim czyms to proszę o pomoc, z góry Dziękuję bardzo.
    elektrocom
    Level 2  
    Że tak zapytam co mają wtryskiwacze do cofania się paliwa ? Wracając do tematu kolega rozwiązał problem z autem bo mam podobną sytuację?