Witam,
Mam problem z moją Felicją. Dwa tygodnie temu nagle podczas jazdy wyrzuciło mi korek od oleju i poszedł dym. Po wychłodzeniu udało się dojechać do domu.
Prawdopodobnie zlokalizowaliśmy usterkę: niedziałające obydwa czujniki temperatur. Po wymianie wskazówka na zegarze od temperatury się rusza ale nie możemy sprawdzić czy wentylator się załączy (podpięty na krótko działa) bo w okolicy 95 stopni, wyrzuca czujnik temperatury płynu (ten na termostacie) i cały płyn chłodniczy.
Ma ktoś może pomysł co jeszcze sprawdzić albo co zrobiliśmy źle montując czujnik?
Mam problem z moją Felicją. Dwa tygodnie temu nagle podczas jazdy wyrzuciło mi korek od oleju i poszedł dym. Po wychłodzeniu udało się dojechać do domu.
Prawdopodobnie zlokalizowaliśmy usterkę: niedziałające obydwa czujniki temperatur. Po wymianie wskazówka na zegarze od temperatury się rusza ale nie możemy sprawdzić czy wentylator się załączy (podpięty na krótko działa) bo w okolicy 95 stopni, wyrzuca czujnik temperatury płynu (ten na termostacie) i cały płyn chłodniczy.
Ma ktoś może pomysł co jeszcze sprawdzić albo co zrobiliśmy źle montując czujnik?