Witam kolegów, mam poważny problem z moją Audicą. Jest to a6 c5 2,5 tdi z 1999 r quattro w automacie. Problem jest taki, że po kilku dniach, tak około 3, akumulator jest rozładowany. Na początku odłączyłem radyjko, ale to nic nie dało, więc po odłączałem co się da i okazało się że to zegary. Jak odłączę to pobór jest 0,01 A, a jak podłącze to 0,40 A i jak podłączę między klemę a aku żarówkę 2 W 12 V to świeci i co teraz da się to naprawić czy kupić drugie zegary na olx są za 250-350 zł, ale pisało że coś trzeba jeszcze wgrywać więc proszę o odpowiedź kogoś co ma jakiekolwiek pojęcie