Witam
Mam problem z CS GO. Podczas gry jest wszystko ok, ale jak chcę nagle minimalizować grę (przycisk Windows lub alt+tab 59Hz na monitorze) mam czarny obraz; jak znów wcisnę alt+tab to obraz wraca do gry. Przy wyłączeniu CS GO jest to samo czarny ekran i nie da się nic zrobić, muszę wyjąć kabel od karty czy monitora i wpiąć znów i obraz się pojawia (to nie wina kabla, bo kupiłem nowy, by to wykluczyć) i jest ciągle to samo. Zacząłem się bawić Hz na monitorze i ustawiłem odświeżanie 60 Hz to zaś jest podobnie, ale obraz po 5-10 sek po minimalizacji czy wyłączeniu się pojawia. I nadal nie wiem co jest przyczyną, że to tak płynnie nie działa. Komputer mam wydaje mi się dobry. Macie jakieś pomysły?
Mój komputer
Windows 10 oryginał
procesor: i5 7600k
K. grafiki: MSI Radeon rx 480 Gaming x 8GB
płyta: Gigabyte ga-z170-gaming k3
16GB RAM
Ps. czy może być to wina sterowników (choćpisze napisane jest, że mam aktualne), czy wina jest po stronie karty graficznej, czy jakieś inne ustawienia?
Mam problem z CS GO. Podczas gry jest wszystko ok, ale jak chcę nagle minimalizować grę (przycisk Windows lub alt+tab 59Hz na monitorze) mam czarny obraz; jak znów wcisnę alt+tab to obraz wraca do gry. Przy wyłączeniu CS GO jest to samo czarny ekran i nie da się nic zrobić, muszę wyjąć kabel od karty czy monitora i wpiąć znów i obraz się pojawia (to nie wina kabla, bo kupiłem nowy, by to wykluczyć) i jest ciągle to samo. Zacząłem się bawić Hz na monitorze i ustawiłem odświeżanie 60 Hz to zaś jest podobnie, ale obraz po 5-10 sek po minimalizacji czy wyłączeniu się pojawia. I nadal nie wiem co jest przyczyną, że to tak płynnie nie działa. Komputer mam wydaje mi się dobry. Macie jakieś pomysły?
Mój komputer
Windows 10 oryginał
procesor: i5 7600k
K. grafiki: MSI Radeon rx 480 Gaming x 8GB
płyta: Gigabyte ga-z170-gaming k3
16GB RAM
Ps. czy może być to wina sterowników (choć