Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Livebox 2.0 nie mogę się zalogować

09 Kwi 2017 22:21 6837 11
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z Livebox 2.0 a mianowicie nie mogę się zalogować do modemu. Brat zmienił mi hasło ale go nie pamięta, w jaki sposób mogę się dostać do środka ponieważ chcę zobaczyć jakie jest ustalone hasło do wi fi?
  • Poziom 8  
    lol, powtarzam!! - NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ DO PANELU BO WYMAGANE JEST HASŁO DO ADMINA KTÓRE ZOSTAŁO ZMIENIONE PRZEZ BRATA WIĘC JAK MAM PRZEJŚĆ DO USTAWIEŃ FABRYCZNYCH?

Próbuje się połączyć przez telnet do routera lecz mam taki komunikat
    Code:
    https://gyazo.com/e6cd1731a4729aef7d3ce487264ec0bb

Na porcie 23 nic nie nasłuchuje
  • Poziom 43  
    Przez wciśnięcie przycisku reset z tyłu też nic?
  • Poziom 11  
    Można kiedyś było wyciągnąć hasło z routera przez debagowanie htmlu, ale na fun boxie 2.0 to już dobrze js napisane.. trochę szkoda miczasu na takie rozpracowywanie.
    Hasło admnina to reset, ja szukałem w routerze hasła logowania do adsl..
    Jeszcze miałem plik backupu analizować...
  • Specjalista Sieci, Internet
    UWAGA! Od niedawna do Liveboxa 2.0 jest inne domyślne hasło admina.
    Hasło to pierwsze 8 znaków klucza WPA. Patrz na komunikat pod miejscem na hasło z prawej strony.
  • Poziom 8  
    LucekB napisał:
    UWAGA! Od niedawna do Liveboxa 2.0 jest inne domyślne hasło admina.
    Hasło to pierwsze 8 znaków klucza WPA. Patrz na komunikat pod miejscem na hasło z prawej strony.

Haha dobre...
    Jedno wyklucza drugie.... Nie znam hasła do wi fi bo zostało też zmienione ani hasła do admina.
    Już sobie poradziłem poprzez reset z tyłu modemu, hasła wyciągnąłem poprzez stronę orange, zalogowałem - spisałem login a hasło zresetowałem bo nie wiedziałem jakie jest
  • Moderator - SAT
    Klucz WPA napisano na obudowie pudła ...
  • Poziom 8  
    Kolego..... Hasło zostało zmienione! Nie miałem tego hasła z obudowy jaki i do panelu admina!
  • Moderator - SAT
    Tak, ale po resecie ustawienia wracają do fabrycznych, a te opierają się na wspomnianym kluczu WPA.
  • Red. Komputery FAQ
    Zostaje zrobić reset przyciskiem i upomnieć się do Orange o login i hasło ppoe jeżeli go nie masz. Login powinien być przy umowie, hasło było wygenerowane w procesie aktywacji.
    Chyba poprzez zalogowanie na stronie Orange można zmienić hasło ppoe.
  • Poziom 8  
    Zresetowałem z tyłu przyciskiem, zalogowałem się na stronę routera i tam zmieniłem hasło