Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel meriva 2005, 100KM - Światła do jazdy dziennej w kierunkowskazach

11 Apr 2017 17:56 1899 3
  • Level 16  
    Witam!

Od prawie roku zamierzam już kupić sobie światła do jazdy dziennej. Miałem zamiar kupić najzwyczajniejsze światła montowane najczęściej w zderzaku. Może to i lepiej, że tak się to obsunęło, ponieważ natknąłem się na światła do jazdy dziennej w kierunkowskazach. Przedstawione są poniżej:

http://www.ultraleds.pl/458,swiatla-do-jazdy-...-kierunkowskazach-zarowka-led-p21w-ba15s.html

Czy uda się je podłączyć do mojego auta?

Czy konieczne będą jakiekolwiek modyfikacje oprócz zdemontowania starych żarówek i odpowiedniego podłączenia układu? Podłączenie układu mam na myśli: podłączenie wtyku BAU15S/BA15S/T20 oraz podłączenie jednego przewodu do +?

Jeśli chodzi o przekaźnik do świateł dziennych, to masę(żółty przewód) mogę podłączyć do dowolnej masy? + stacyjki, w którym miejscu mogę znaleźć?

Czy montowanie takich świateł jest zgodne z prawem?:)

Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.
  • Helpful post
    Level 40  
    W ofercie brakuje magicznego słowa "homologacja" ktora powinien mieć klosz lampy i a nie żarówka, montaż tego badziewia jest niezgodny z Polskimi przepisami, to taki sam przypadek jak montaż palników ksenonowych w zwykle lampy.
  • Level 16  
    bubu1769 wrote:
    W ofercie brakuje magicznego słowa "homologacja" ktora powinien mieć klosz lampy i a nie żarówka, montaż tego badziewia jest niezgodny z Polskimi przepisami, to taki sam przypadek jak montaż palników ksenonowych w zwykle lampy.

To wszystko jasne. Dzięki za pomoc😃