Dzień dobry.
Proszę o sprawdzenie dołączonego schematu i opinię czy dobrze to zaplanowałem czy też trzeba coś zmienić. Różnica w stosunku do dołączonej do włączników instrukcji polega na tym że na schemacie przewody do lamp L1 i L2 wychodzą z jednego włącznika, a na moim schemacie L1 wychodzi z włącznika WW-C702SR , a L2 z jednego z włączników WW-C701S.
Mam do zamontowania:
Moduł podwójny włącznika dotykowego, krzyżowo-schodowego LIVOLO WW-C702SR 1 szt.
Moduł pojedynczego włącznika dotykowego, krzyżowo-schodowego LIVOLO WW-C701S 2szt.
Montuję na instalacji która działa (są zamontowane włączniki schodowe).
Z poważaniem.
Paweł
Proszę o sprawdzenie dołączonego schematu i opinię czy dobrze to zaplanowałem czy też trzeba coś zmienić. Różnica w stosunku do dołączonej do włączników instrukcji polega na tym że na schemacie przewody do lamp L1 i L2 wychodzą z jednego włącznika, a na moim schemacie L1 wychodzi z włącznika WW-C702SR , a L2 z jednego z włączników WW-C701S.
Mam do zamontowania:
Moduł podwójny włącznika dotykowego, krzyżowo-schodowego LIVOLO WW-C702SR 1 szt.
Moduł pojedynczego włącznika dotykowego, krzyżowo-schodowego LIVOLO WW-C701S 2szt.
Montuję na instalacji która działa (są zamontowane włączniki schodowe).
Z poważaniem.
Paweł