Witam, mam problem z berlingo 2.0 HDI rok 2001. Nie odpala na kompie błąd P1517 zabezpieczenie antykradzieżowe, immo skasowane ale dalej to samo, wymieniłem pompke paliwa w baku ale nie pomogło ciśnienie na listwie jest ale wtryski się nie otwierają, na plaka pali. Macie jakieś pomysły?