Witam.
Robię uszczelkę pod głowicą w VR6, a co za tym idzie głowica poszła do planowania oraz wymiany uszczelniaczy.
Po splanowaniu na głowicy pozostały takie wżery od wody, w oklocach kanałów wodnych (zdjęcie poniżej).
Moje pytanie brzmi czy to coś przeszkadza? Czy można to jakoś zakleić?
Myślałem żeby uszczelnić to masą uszczelniającą Victor Reinz.
Jakieś inne pomysły?
Robię uszczelkę pod głowicą w VR6, a co za tym idzie głowica poszła do planowania oraz wymiany uszczelniaczy.
Po splanowaniu na głowicy pozostały takie wżery od wody, w oklocach kanałów wodnych (zdjęcie poniżej).
Moje pytanie brzmi czy to coś przeszkadza? Czy można to jakoś zakleić?
Myślałem żeby uszczelnić to masą uszczelniającą Victor Reinz.
Jakieś inne pomysły?