Witam serdecznie. Chciałbym sterować w mieszkaniu systemem wentylacji z nagrzewnicą elektryczną. Nagrzewnica 2kW wraz z wentylatorem nawiewowym w jednym kanale i dwa wentylatory wyciągowe w różnych pokojach. Nagrzewnica włączać się powinna po obniżeniu temperatury poniżej pewnego poziomu definiowanego raz i na stałe, ale nie może działać gdy wyłączone są wentylatory. Działaniem wentylatorów z kolei steruje użytkownik poprzez dwa potencjometry w różnych pokojach - potencjometr powinien załączać obroty w danym pokoju i nawiew (no i nagrzewnicę zależnie od temperatury). Szukam jakiegoś sterownika odpowiedniego do tego zadania. Te przemysłowe, przy których się kiedyś obracałem wydają mi się przerostem formy nad treścią. Z góry dzięki za pomoc.