Witam, poszukuję oprogramowania do Irbis 5008s. Mile widziana również instrukcja obsługi.
Z góry dzięki za pomoc. Bo już nawet w Eltroxie polegli.
Z góry dzięki za pomoc. Bo już nawet w Eltroxie polegli.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam