Witam, mam zamiar wymienić kartę graficzną na asusa gtx 970 strix który posiada tylko złącze 8pinowe a mój zasilacz ma tylko 2x6pin pod kartę graficzną zasilacz to " https://www.morele.n...-he-500-387227/ ". Czy przejściówka da radę czy trzeba wymieniać zasilacz jeśli bym chciał kartę graficzną z 8pinowym wtykiem?