Witam, mam zamiar zrobić płytkę PCB, ale mam jedno pytanie. Jak grube ścieżki powinny być dla zwrotnicy pasywnej? Ma to znaczenie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamtobula napisał:Odpowiednio grube w zależności od przewidywanego natężenia prądu.Jak grube ścieżki powinny być dla zwrotnicy pasywnej?
tobula napisał:Tak.Ma to znaczenie?
tobula napisał:Może trzeba było zacząć od zaznaczenia obszaru na którym mają się zmieścić elementy? KiVCad'a nie znam, ale podobnie jest w innych programach.Cały czas otrzymywałem komunikat o braku wielkości płytki