Witam
Proszę o opinie czy ktoś używał lub montował zbiorniki Termica do pomp ciepła ze zwiększoną wężownicą. Chodzi mi o zbiornik 300L ze stali nierdzewnej, czy ma wystarczającą wydajność (powierzchnię grzewczą) wężownicy. Jak jest z trwałością zbiorników?
Proszę o opinie czy ktoś używał lub montował zbiorniki Termica do pomp ciepła ze zwiększoną wężownicą. Chodzi mi o zbiornik 300L ze stali nierdzewnej, czy ma wystarczającą wydajność (powierzchnię grzewczą) wężownicy. Jak jest z trwałością zbiorników?